O mnie POLECAM

O CO MI CHODZI?WYPOCZYNEK

O co Mi chodzi?

O co mi chodzi? No właśnie! Nie mam problemu z utrzymaniem porządku w domu, nie kipi mi w żadnej szafie czy szufladzie. Nie boję się otworzyć żadnej z nich. Tam króluje wieczny porządek. Chcę pokazać jak to zrobić i utrzymać. Harmider gości ewentualnie w szafie mojego męża, na który źle, oj źle reaguję. Sąsiedzi mogą potwierdzić! Zawsze lubiłam i lubię używać naturalnych środków czystości i nie wydawać na nie dużo pieniędzy.
Nie popieram chemii!

Pokażę jak prosto, szybko i mam nadzieję przyjemnie można posprzątać, uprać, uprasować, ugotować i zadbać o siebie.
Prace te nie mają być wypocinami… Poczujecie się dumni z siebie
i dowartościowani. Zdradzę jak samej sobie robić miłe niespodzianki.
Jak przy pustej lodówce podać obiad czy kolację. Kiedyś do mnie do pracy przyszli młodzi ludzie z ofertą sprzedaży profesjonalnych ekologicznych środków czystości, nie pamiętam firmy, ale przecież to nieistotne. Podziękowałam i powiedziałam, że korzystam z takich środków jak: sól, ocet, soda i denaturat. Zamknęli drzwi, które po sekundzie się otworzyły
i chłopak powiedział: może pani powtórzyć! Powtórzyłam: sól, ocet, soda
i denaturat. Pieniądze zostały w kieszeni, a w domu idealny ład i porządek.

WYPOCZYNEK

Zaproponuję intensywny wypoczynek, z którego będzie korzyść dla figury
i umysłu. Przy tak pędzącym życiu, braku czasu najważniejsza jest organizacja i planowanie. Łatwo powiedzieć, prawda? Kobiety potrafią jednocześnie wykonywać wiele prac, czy jest w tym jakiś sens?
Uważam, że nie! Robiłam to samo: jednocześnie wstawiałam pranie, gotowałam obiad, myłam naczynia, głowa pod prysznicem, bo trzeba ładnie wyglądać, bieg z odkurzaczem potem kurzawką, a w głowie już kotłowały się zakupy.

TO NIE MARATON!

Odpuścić!
Moi kochani doba ma 24 godziny! Więcej zdziałamy pracując po kolei. Lubię wszystko zrobić z wyprzedzeniem, potem jestem spokojna i mam więcej czasu dla siebie. Jak każda kobieta, chcę ładnie wyglądać i dobrze czuć się ze sobą. Chwila dla siebie! – Bardzo Ważne! Dopuszczajmy naszych „macho” do obowiązków! Nasi mężczyźni, często potrafią wykonywać bardzo dużo prac domowych, o których nawet by się nie śniło! Wiem coś o tym, podziwiając moją prywatną złotą rączkę! Dajmy im szansę, nie wychodźmy przed szereg! Niech poczują się niezastąpieni!
Przecież możemy się dzielić pracami domowymi.
Do lżejszych prac, włączajmy również nasze kochane dzieci, które także potrafią być bardzo kreatywne! Jestem straszną gadułą, już zakładam kłódkę na usta!

PS. Sumując. Pamiętajcie! Chcę motywować do działania, inspirować pomysłami i zarażać wrażliwością na piękno.

OBSERWUJ MNIE I POLUB:

  1. Przez ostatni rok przekonałam się, że czasem trzeba odpuścić i odpocząć. Studia mnie nauczyły, że bez odpoczynku i nawet drzemki nauka nie pójdzie. Zawsze planuję i robię rzeczy wcześniej, żeby się nie spieszyć i narzekać jak coś w ostatniej chwili wypadnie 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

https://www.instagram.com/praktycznie_perfekcyjna/