NATURALNE KOSMETYKI
MAŁE SPA POLECAM

SAPUNOTEKA- POCZUJ SIĘ NATURALNIE

Lubicie dbać o siebie?

Przyznać się! Lubicie, każdy lubi!
Higiena naszego ciała jest sprawą oczywistą. Przy leniuchowaniu zachęcałam do zabiegów dotyczących naszej urody. To jak wyglądamy na zewnątrz ma duży wpływ na nasze wnętrze. Kiedy nasza fizjonomia jest atrakcyjna, to środek też tryska energią i radością. Nie musimy dbać o siebie tylko w salonach do tego przystosowanych, ale możemy upiększać się w zaciszu domowym. Jak kto woli! Ja osobiście bardzo lubię w domu i wtedy bawię się w kosmetyczkę. Oczywiście nieprofesjonalną. Dzisiaj przy ogromnym przesycie chemii w naszym otoczeniu stawiamy na naturę. Na kosmetyki produkowane wyłącznie ze składników naturalnego pochodzenia, zarówno dla pań i panów. A takie kosmetyki oferuje nam Sapunoteka.

Produkty charakteryzują się wspaniałymi naturalnymi zapachami, powstają ręcznie, są wegańskie i nie testowane na zwierzętach. Ponadto opakowania wyrobów wykonane są z naturalnych materiałów i ulegają recyklingowi. ZERO PLASTIKU.

sapunoteka -poczuj się naturalnie
MAŁĄ PORCJĄ TYCH SPECYFIKÓW POCZĘSTOWAŁAM WAS NIEDAWNO NA FACEBOOKU.

NATURALNOŚĆ


Piękny naturalny zapach mogę tylko opisać i pobudzić Wasze zmysły do wyobrażenia sobie ich bukietu. Aromat kosmetyków wydobywa się z zawartych w nich naturalnych olejków eterycznych, działających kojąco na wszystkie zmysły. Ja osobiście uwielbiam mydło MAŁA CZAROWNICA, które idealnie wygładza skórę dzięki oliwie z oliwek i olejowi kokosowemu, nadaje jej jedwabistości nie wspominając już o miłej woni, która nie znika po chwili. Jednocześnie zawarta w nim zielona glinka oczyszcza skórę i działa antybakteryjnie. Wybór mydeł jest różnorodny, moim zdaniem interesujące są również te z nutą owoców cytrusowych (no zapach rozbraja, cudnie rozchodzi się po całej łazience).

sapunoteka-poczuj się naturalnie
SZKODA, ŻE NIE MOŻECIE POCZUĆ TEGO ZAPACHU!!!
Hmmm możecie. Odwiedźcie stronę Sapunoteka. Zamówcie produkt, który Cię zainteresuje i zróbcie małe SPA. Pobudźcie zmysły.

Prawdę mówiąc każdy specyfik poczynając właśnie od mydła poprzez peelingi do ciała, balsamy, kremy do twarzy, rąk, czy kremy po goleniu zasługują na indywidualny zachwyt i charakterystykę. Długo bym mogła się rozwodzić i wyrażać fascynację! Oczywiście zachęcam do spróbowania. Czekam na Wasze opinie.

PS. POLECAM! SPRAWDZAJCIE! SĄDZĘ, ŻE TEŻ SIĘ ZACHWYCICIE! CZEKAM NA WASZE OPINIE !

OSTATNIE WPISY

PODOBNE WPISYPolub i udostępnij
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *