POLECAM

WYKREŚLANKI JAKO BILECIKI PREZENTÓW

Znalazłam pomysł. Ale jak go zrealizować? Podzieliłam się pomysłem z Jagodą, i trochę narzekałam, że może sama stworzę takie wykreślanki pisane pisakiem. Chciałam ręcznie wypisywać imiona ukryte w gąszczu literek! No chyba bym się zapracowała. Jagoda mnie uświadomiła, że zabawa ta, to żadne nowatorskie odkrycie! A, co do wykreślanek to można skorzystać ze specjalnego generatora. Nie wiedziałam! No i przepracowanie spadło z serca. Można spokojnie szykować wykreślankową świąteczną zabawę! Kto chce niech korzysta z mojej podpowiedzi! Podziwiam jak wiele możliwości mają dzisiaj nauczyciele. Ja jestem z czasów, gdy ćwiczenia, kolorowanki kalkowało się dla każdego małego cżłowieczka.

WYKREŚLANKI

Wykreślanki to wspaniała zabawa. Zabawa, która znakomicie ćwiczy nasz mózg. To nie tylko frajda dla dzieci. Uważam, że my dorośli też się przy niej wspaniale bawimy i podnosimy naszą koncentrację. O sprawdzeniu ortografii i pisowni nie wspomnę! W tym roku to mój pomysł na podpisywanie prezentów gwiazdkowych. To się gwiazdor namozoli dla kogo jest dany prezent! Członkowie rodziny mogą się wesoło bawić odczytując ukryte imiona odbiorców prezentów. Naprawdę rozrywkowo może bawić się cała rodzina. Najmłodsi natomiast zdobywają szlify w nauce czytania, czy chociażby rozpoznawania liter.

wykreślanki jako bileciki
TAKIE WYKREŚLANKI MOŻESZ WYGENEROWAĆ NA STRONIE EDUZABAWY.COM , LINK ZNAJDZIESZ TUTAJ
wykreślanki jako bileciki
IMIONA BLISKICH W WYKREŚLANKACH JAKO BILECIK PRZY PREZENCIE
JAGODA SKORZYSTAŁA JUŻ Z WYKREŚLANEK I PODPISAŁA W TEN SPOSÓB PREZENTY DLA CHRZEŚNIAKÓW I PRZYJACIÓŁ

Ukrytych imion można szukać pionowo, poziomo i po skosie. Nasza bystrość może zostać wystawiona na nie lada egzamin.

OZDOBNE GRAFIKI

Ostatnie moje odkrycie to piękne grafiki ze strony Mysi Ogonek . Odsyłam Was od razu do plików, które można pobrać za darmo. Naprawdę są śliczne. Ja już zleciłam córce wydrukowanie bilecików i będę nimi ozdabiać moje podarki.

OSTATNIE WPISY

PODOBNE WPISY

Polub i udostępnij
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *