26

Tuesday, September

Zdrowie oraz Medycyna!

Masaż twarzy
 /  / Masaż twarzy
Masaż twarzy

Masaż twarzy

Jak wiele pieniędzy co miesiąc wydają kobiety na różnego rodzaju kosmetyki? Jest to pytanie, którego raczej nie wypada zadawać mężczyznom. Część z nich po prostu nie wie bo ich to nie interesuje. Pozostali się delikatnie denerwują patrząc ile ich kosztuje młoda twarz swojej partnerki.

Twarz dla każdej chyba kobiety jest najważniejsza, choć obecnie już nie tylko dla kobiet, jest co raz więcej mężczyzn, którzy zaczynają dbać o swój wygląd bardziej niż jeszcze 10 lat temu. A to właśnie na niej, na twarzy czas najwyraźniej odciska ślady swojego działania. Sposobem na twarz bez zmarszczek jest operacja plastyczna lub lifting twarzy. Jedno i drugie to zabiegi chirurgiczne, które kończą się bolesnym okresem rekonwalescencji. Jeżeli ktoś boi się skalpela lub bólu towarzyszącego po tych zabiegach, raczej nigdy z tego nie skorzysta. Warto też tu wspomnieć o cenie, która tez nie należy do najniższych.

Dla strachliwych i mniej zamożnych pozostają kremy, które jak się to wszystko podliczy tez nie należą do najtańszych. Jest jeszcze masaż twarzy, który ostatnio jest co raz popularniejszą metodą. Metoda ta to nic innego jak pobudzenie mięśni twarzy, mięśni, które odpowiadają za wygląd naszej twarzy. To właśnie one z czasem wiotczeją i zanikają. Masaż twarzy ma nie tylko temu zapobiec, ale wzmocnić zanikające mięśnie, dzięki czemu dłużej będziemy się cieszyć naszą młodo wyglądającą twarzą.

About the author:

Related posts