26

Tuesday, September

Zdrowie oraz Medycyna!

Metoda zagęszczania włosów – injection
 /  / Metoda zagęszczania włosów – injection
Metoda zagęszczania włosów – injection

Metoda zagęszczania włosów – injection

Metoda zagęszczania włosów – injection

Injection to nowoczesna metoda, dzięki której możesz zagęścić swoje włosy i uzyskać nowy wygląd fryzury. To niechirurgiczne uzupełnianie włosów jest w stanie zagwarantować ci w pełni trwałe efekty, którymi będziesz się cieszyć przez bardzo długi czas, zawsze zachwycając swoją nienaganną prezencją. Zabieg injection jest dość prosty i mało inwazyjny. Zapoznaj się z jego przebiegiem, a nie będziesz mieć żadnych oporów przez tym, by z niego skorzystać.

Zabieg rozpoczyna się od dopasowania kosmyków do włosów pacjenta. Następnie są one przytwierdzane do specjalnej bazy, która ma za zadanie imitować ludzki naskórek. Baza przymocowywana jest kolejno do samej skóry głowy – robi się to przy pomocy taśmy bądź specjalnego i nieszkodliwego kleju. Nie ma takiej możliwości, aby prawidłowo przytwierdzona baza zaczęła się obsuwać, spadać czy zmieniać swoje położenie.

To niechirurgiczne uzupełnianie włosów wymaga jednak od ciebie pewnego zaangażowania. Taśmę lub klej, na które zostanie przymocowana baza, będziesz musiał wymieniać co kilka dni.

About the author:

Related posts