26

Tuesday, September

Zdrowie oraz Medycyna!

Kuracja lefery
 /  / Kuracja lefery
Kuracja lefery

Kuracja lefery

Dowody na działanie kremu Lefery

Kuracja na zmarszczki Lefery Active Cell Regeneration opracowana przez francuskich genetyków przed wprowadzeniem do sprzedaży została poddana testom dermatologicznym in vivo i ex vivo. Po przeprowadzeniu wstępnych doświadczeń przez zespół naukowców oraz udokumentowanie ponadprzeciętnej skuteczności przez NCBI (Amerykańskie Narodowe Centrum Informacji Biotechnologicznej), krem Lefery został dopuszczony do testów na wyselekcjonowanej grupie kobiet w wieku od 30 do 60 lat.

Badania zakończyły się sukcesem i potwierdzono wysoką efektywność kremu Lefery. Zaobserwowano długotrwałe oraz silne nawilżenie, poprawienie owalu twarzy, zwiększenie jędrności i elastyczności skóry. Kobiety poddane testom zauważyły również wyraźne odmłodzenie skóry i zlikwidowanie istniejących zmarszczek.

Krem Lefery był testowany również u kobiet posiadających wrażliwą i alergiczną skórę. Wykazano, że kuracja przeciwzmarszczkowa nie uczula i nie podrażnia skóry. Nie zaobserwowano żadnych skutków ubocznych, a krem można stosować stale, także profilaktycznie, ponieważ nie uzależnia skóry.

About the author:

Related posts