26

Tuesday, September

Zdrowie oraz Medycyna!

Lefery krem
 /  / Lefery krem
Lefery krem

Lefery krem

Gładka skóra bez zmarszczek z kremem Lefery

Systematyczne nawilżanie skóry to podstawowa czynność hamująca powstawanie zmarszczek, o której niestety wielu z nas zapomina. Kluczową rolę w nawadnianiu skóry odgrywa kwas hialuronowy, którego jedna cząsteczka jest w stanie związać aż 100 cząsteczek wody. Kierując się unikatowymi właściwościami kwasu hialuronowego specjaliści z genetyki opracowali wyjątkowy krem Lefery umożliwiający nawilżenie nawet najgłębszych warstw skóry.

Krem na zmarszczki Lefery zawiera genetycznie zmodyfikowany kwas hialuronowy w postaci mikrocząsteczek oraz kompleks olejków naturalnych, które ma działanie silnie anty-utleniające, które nie tylko zapobiegają degradacji kwasu hialuronowego w skórze, ale również hamują aktywność wolnych rodników, które przyspieszają przebieg procesów odpowiedzialnych za starzenie się skóry. Innowacyjny krem amerykańskich genetyków skutecznie przywraca młody wygląd skóry, uzupełniając niedobory kwasu hialuronowego oraz kolagenu, co skutecznie redukuje ilość i głębokość zmarszczek.

Kuracja przeciwzmarszczkową Lefery posiada opatentowaną przez genetyków formułę, która umożliwia dostarczenie składników aktywnych pod powierzchnię skóry bez konieczności wykonywania zastrzyków. Wydajność przenikania substancji czynnych jest ponad 85 razy większa niż w przypadku tradycyjnych kremów!
Jakie efekty gwarantuje krem Lefery Active Cell Regeneration for Day?

skóra twarzy odzyskuje jasny i promienny wygląd
zmarszczki stają się mniej widoczne
skóra odzyskuje młodzieńczy wygląd
niedoskonałości cery zostają wyeliminowane

About the author:

Related posts